SAKARYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI ve DÜNYAGÖZ HASTANELER GRUBU

 

 

                                             dünya göz ile ilgili görsel sonucu

 

 

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müsavirler Odasi ve Dünyagöz Hastaneler Grubu Hizmet Protokolü Imzaladi

 

Sakarya’da açildigi günden beri binlerce hastanin göz hastaliklarina çözüm getiren Dünyagöz Sakarya ve Sakarya Serbest Muhasebeci  Mali Müsavirler Odasi (SMMMO) arasinda hizmet protokolü imzalandi. 31 Ocak Sali günü SMMM Odasi merkezinde, Baskan Ertugrul Kocacik ve Sakarya Is Gelistirme Sorumlusu Ilknur Dogan’in katilimlariyla gerçeklestirilen imza töreni ile SMMMO üyelerinin, çalisanlarinin ve birinci derece yakinlarinin göz sagligini Dünyagöz Sakarya’nin deneyimli hekimlerine emanet etti.

 

 

Meslek mensuplarini ayni çati altinda bulusturan Sakarya Serbest Muhasebeci  Mali Müsavirler Odasi ve Dünyagöz Sakarya hizmet anlasmasi protokolü imzaladi. Sakarya  Serbest Muhasebeci Mali Müsavirler Odasi’nin ev sahipliginde gerçeklesen imza töreniyle birlikte Oda üyeleri, çalisanlari ve birinci derece yakinlari, kuruldugu günden bu yana Sakaryalilarin göz sagligina iliskin problemlerine çözümler üreten Dünyagöz Sakarya’nin hizmetlerinden faydalanacak.

 

Hizmet vermeye basladigi 21 yildan bu yana hastalarina konforlu ve gelismis saglik hizmetlerinin yani sira, ileri teknolojiye sahip cihazlariyla kaliten ödün vermeyen Dünyagöz Sakarya, uzman hekim kadrosu ve dünya çapinda referans haline gelmis tedavi yöntemleriyle, Sakaryalilarin göz sagligi konusunda gelismis ülkelerin standartlarinda hizmet almasini sagliyor.

 

 

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkinda: 1996 yilinda hizmet vermeye baslayan Dünyagöz, gözün tüm branslarinda ve en gelismis teknolojilerle sundugu yüzlerce farkli tedavi yöntemiyle göz ve göz çevresi sagligina dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde brans hastaneciligi ile yeni bir dönem baslatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8.000 poliklinik ve 1.000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt disinda toplam 25 ayri noktada ilkeli saglik hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, ögretim üyesi ve uzman doktorlardan olusan 300 kisilik deneyimli medikal kadrosu, 2500’e yakin personeli ve çagdas yönetim anlayisiyla kisa sürede dünyanin sayili merkezleri arasinda yerini aldi. Türkiye çapinda Istanbul, Ankara, Antalya, Izmit, Adana, Samsun, Tekirdag, Bursa, Konya, Sakarya ve Gaziantep’te olmak üzere 11 ayri ilde 20 sube ve yurt disinda Almanya’nin Frankfurt ve Köln, Gürcintan’in Tiflis, Azerbaycan’in Bakü ve Hollanda’nin Amsterdam sehirlerinde olmak üzere 5 ayri noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatirimini Almanya’nin Frankfurt kentinde gerçeklestirdi. Yatirimlarina ayni hizla devam edecek olup 2017’de Izmir’deki yeni merkez ile birlikte daha genis bir cografyaya yayilmayi hedefleyen grup, Türkiye’de saglik turizminin öncülügünü üstlenerek dünyanin 107 ayri yabanci ülkesinden yilda yaklasik 96 bin hastaya hizmet veriyor.

 

 

 

Randevu için : 444 4 469