Oda Meclisi

1 ERTUĞRUL KOCACIK YÖNETİM KURULU BAŞKANI
2 SELATTİN  ÇAKIRSOY ÖNCEKİ DÖNEM ODA BAŞKANI
3 İMDAT  AKGÜNLER ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BAŞKANI
4 CAFER ŞEN ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BAŞKANI
5 ŞABAN KOLUDRA ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BAŞKANI
6 MUZAFFER  BAŞER ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BAŞKANI
7 FİKRET DAYIOĞLU YÖNETİM KURULU BAŞK.YRD.
8 YILDIRAY YILMAZ ODA SEKRETERİ
9 ERDİNÇ ATALAY ODA SAYMAN
10 ERDAL  SALMAN ODA YÖN.KUR.ÜYE
11 RAMAZAN SARIOĞLU DENETLEME KURULU BAŞKANI
12 YAŞAR ÇALIŞIR DENETLEME KURULU ÜYESİ
13 MURAT TALAY DENETLEME KURULU ÜYESİ
14 KAMURAN KÖSE DİSİPLİN KURULU BAŞK.
15 SUAT BİLGİÇ DİSİPLİN KURULU BAŞK.YRD.
16 ASLIHAN TOPALOĞLU DİSİPLİN KURULU RAPORTÖRÜ
17 SEFER ALTUNSOY DİSİPLİN KURULU ÜYESİ
18 SADETTİN AKGÖL DİSİPLİN KURULU ÜYESİ
19 NAFİ FİLİZ TESMER 
20 ERSİN ELLİDOKUZ TESMER 
21 MUHAMMET ENES ŞEN TESMER
22 YÜKSEL  DURSUN TESMER 
23 CEMİL  KOCACIK HRMK BAŞKAN
24 AHMET  BİNA HRMK BAŞKAN YARD.
25 AYŞE  KAHRAMAN HRMK SEKRETER
26 BAYRAM  KAHYAOĞLU HRMK ÜYE
27 ERDAL  ER HRMK ÜYE
28 M.TURGAY ÇETİNER ETİK KOMİTESİ BAŞKAN
29 ÖZGÜR FATİH GÜL ETİK KOMİTESİ  ÜYE
30 SEMİH ÇANKAYA ETİK KOMİTESİ  UYE
31 SEFFA  İNGENÇ BİRLİK DELEGESİ
32 NİHAT KÖK BİRLİK DELEGESİ
33 GÜRCAN  AKDAĞ  BİRLİK DELEGESİ
34 YASEMİN AK BİRLİK DELEGESİ
35 İBRAHİM AYGÜN BİRLİK DELEGESİ
36 NAZMİ ÖZ BİRLİK DELEGESİ
37 VEYSEL AYATA BİRLİK DELEGESİ
38 ŞENOL  MASACI BİRLİK DELEGESİ
39 SEDAT AYDIN BİRLİK DELEGESİ
40 FARUK PARLAK BİRLİK DELEGESİ
41 HAMİT  ÇUHADAR BİRLİK DELEGESİ
42 ABDULLAH  KARAMAN BİRLİK DELEGESİ
43 ERGÜN ERDOĞAN BİRLİK DELEGESİ
44 ÖZAY ÖZGEN BİRLİK DELEGESİ
45 AHMET CEMAL VAR AKYAZI İLÇE TEMSİLCİSİ
46 RAMAZAN GÜNER AKYAZI İLÇE GÖREVLENDİRME
47 SAİT BEŞİR AKYAZI İLÇE GÖREVLENDİRME
48 M.ZİYA  ŞENGÜL HENDEK İLÇE TEM..
49 HAMDİ  ÖZKILINÇ HENDEK İLÇE GÖREVLENDİRME
50 TEMEL GÜNDOĞDU KARASU İLÇE TEM.
51 EMİN TOPALOĞLU KARASU İLÇE GÖREVLENDİRME
52 BELGİN ÖZKAN SAPANCA İLÇE TEM.
53 FATİH KABALAK SAPANCA İLÇE GÖREVLENDİRME
54 AYFER  GÜNER MERT GEYVE İLÇE TEM.
55 BURHAN  KIR GEYVE İLÇE GÖREVLENDİRME
56 İLHAN ARSLAN PAMUKOVA TEM.
57 BİLAL ÇUHALILAR PAMUKOVA İLÇE GÖREVLENDİRME
58 BURHANETTİN HAZAR KAYNARCA TEM.
59 RAHMİ CANTİMUR GÖREVLENDİRME
60 SERKAN  TÜCCAR GÖREVLENDİRME
61 SEVCAN  DALKAN GÖREVLENDİRME
62 MELİH  KARAKIŞ GÖREVLENDİRME
63 ZEKİ  ÇELEBİ GÖREVLENDİRME
64 MEHMET SARI GÖREVLENDİRME
65 ZAHİT KUNDAKÇIOĞLU GÖREVLENDİRME
66 RECEP  KILIÇ 779 GÖREVLENDİRME
67 ENVER ÖZDEMİR GÖREVLENDİRME
68 HASAN  SERTOK GÖREVLENDİRME
69 ERCAN BAYLAN STAJ DENETİM KOMİSYONU BŞK.
70 MUZAFFER  BOSNALI BASIN YAYIN KOM.BŞK.
71 ÖZER KINALI MESLEKİ İÇİ  EĞİTİM KOM.BŞK.
72 İHSAN  ERKUL MESLEKTAŞLAR ARASI YRD.KOM.BŞK.
73 BÜLENT  KOŞAR MESLEKİ KARARLAR KOM.BŞK.
74 İBRAHİM GÖKLÜOĞLU SPORTİF FAAL.KOM.BŞK.
75 NURULLAH  KARABAŞ BAĞIMLI ÜYELER KOM.BŞK.
76 KADİR KINALI SEMPOZYUM -FORUM DÜZ. KOM.BŞK.
77 M.SAMİ ÇAKAN VERGİ MEVZUATI KOM.BŞK.
78 SELDA DOYURAN SOSYAL FAAL.KOM.BŞK.
79 DİLEK ÇELEBİ TEMKİNER ÇALIŞMA VE SG MEVZUATI KOM.BŞK.
80 MURAT İŞLEK MUH.DEN.VE STANDARTLAR. KOM.BŞK.
81 YAŞAR URAY E-UYG. DİJİTAL DÖN. KOM. BŞK.