Başkanın Mesajı

Kiymetli Meslektaslarim;

28-29 Mayis 2022 tarihinde gerçeklestirdigimiz 24. Seçimli Olagan Genel Kurul sürecini, sizlerin yüksek katilimi ile demokratik bir sekilde tamamladik.

Genel Kurula katilarak, oda kurullarinin olusmasina katki sunan tüm meslektaslarima, sahsim ve kurullardaki arkadaslarim adina çok tesekkür ederim.

Meslek mensuplarimizin teveccühü ile önümüzdeki 3 yillik faaliyet dönemine baslamis bulunuyoruz.

Üç yillik görev süremizde, göreve gelen kurul üyelerimizle birlikte görev ve sorumluluklarimizin bilincindeyiz. Tüm üyelerimiz adina hareket edecegimizi ve yetki kullanacagimizi bilmenizi isteriz.

Degisim ve gelisimin bas aktör oldugu dijital çagda yönetim danismanligi yapan, raporlayan, iletisim becerileri alaninda kendini gelistiren, donanimli ve güçlü bir meslek örgüt için çalisacagiz.

“Dün de, bugün de, yarin da, sevdamiz meslegimiz.” düsüncesi ile büyük bir sorumlulukla meslegini icra eden meslektaslarimiza hizmet etmek için, ortak akil ve katilimci yönetim anlayisi ile meslegimizi layik oldugu noktaya kavusturmayi amaçliyoruz.

Bugüne kadar oldugu gibi, yarinlarda da sorunlari çözerek, üretim yaparak, meslegi gelecege güvenle tasiyarak, yol almaya devam edecegiz. Degisimi birlikte sekillendirecegiz. Birlikte yönetecegiz.

Geçmisten aldigimiz mirasi, en iyi sekilde koruyup, gelistirip, gerçek sahibi olan gençlere, gelecek nesillere teslim etmek için çalisacagiz.

Sevgi ve saygilarimla,

 

Erdinç ATALAY

Baskan