15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Futbol Turnuvası 10 Ekim 2016 Tarihinde Başlıyor.

 

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Futbol Turnuvası 10 Ekim 2016 Tarihinde Başlıyor.

 

 

Colesium halı sahasında yapılacak turnuvada takımlar belirlenmiş olup fikstür aşağıdadır:

Adres: Yağcılar Mah. 11. Sok. Adapazarı / SAKARYA

 

FİKSTÜR
 10.10.2016    13.10.2016
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR   SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR
1 19:00-20:00 1 BAY - HENDEK   1 19:00-20:00 1 VERGİ DENETİM KURULU - SGK 
2 20:00-21:00 1 DİRİLİŞ  - VERGİ DENETİM KURULU   2 20:00-21:00 1 HENDEK - AKYAZI SPOR
3 22:00:23:00 1 AKYAZI SPOR - BALKAN İNŞAAT   3 21:00-22:00 1 ERMANHAN - MİHRİMAH
4 19:00-20:00 2 SGK - ERMANHAN   4 19:00-20:00 2 A.F.CEBESOY - BAY
5 20:00-21:00 2 MİHRİMAH - ADA SPOR   5 20:00-21:00 2 BALKAN İNŞAAT - DİRİLİŞ 
6 21:00-22:00 2 VOLKAN SPOR - A.F. CEBESOY   6 21:00-22:00 2 ADA SPOR - VOLKAN SPOR
17.10.2016   20.10.2016
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR   SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR
1 19:00-20:00 1 MİHRİMAH - VERGİ DENETİM KURULU    1 19:00-20:00 1 BALKAN İNŞAAT - MİHRİMAH
2 20:00-21:00 1 SGK - BALKAN İNŞAAT   2 20:00-21:00 1 AKYAZI SPOR - SGK
3 21:00-22:00 1 DİRİLİŞ - AKYAZI SPOR   3 21:00-22:00 1 ADA SPOR - A.F.CEBESOY
4 19:00-20:00 2 A.F.CEBESOY - HENDEK    4 19:00-20:00 2 ERMANHAN - BAY
5 20:00-21:00 2 BAY - ADA SPOR   5 20:00-21:00 2 VERGİ DENETİM KURULU - VOLKAN SPOR
6 21:00-22:00 2 VOLKAN SPOR - ERMANHAN   6 21:00-22:00 2 HENDEK - DİRİLİŞ 
                 
24.10.2016   27.10.2016
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR   SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR
1 19:00-20:00 1 SGK - DİRİLİŞ    1 19:00-20:00 1 ERMANHAN - ADA SPOR 
2 20:00-21:00 1 VOLKAN SPOR - BALKAN İNŞAAT   2 20:00-21:00 1 HENDEK - SGK 
3 21:00-22:00 1 A.F.CEBESOY - ERMANHAN   3 21:00-22:00 1 VERGİ DENETİM KURULU - A.F.CEBESOY
4 19:00-20:00 2 MİHRİMAH - AKYAZI SPOR   4 19:00-20:00 2 BALKAN İNŞAAT - BAY
5 20:00-21:00 2 BAY - VERGİ DENETİM KUR.   5 20:00-21:00 2 AKYAZI SPOR-  VOLKAN SPOR
6 21:00-22:00 2 ADA SPOR - HENDEK   6 21:00-22:00 2 DİRİLİŞ MİHRİMAH
                 
31.10.2016   03.11.2016
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR   SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR
1 19:00-20:00 1 VOLKAN SPOR - DİRİLİŞ    1 19:00-20:00 1 HENDEK - MİHRİMAH
2 20:00-21:00 1 BAY- AKYAZI SPOR   2 20:00-21:00 1 VERGİ DENETİM KURULU - ERMANHAN
3 21:00-22:00 1 MİHRİMAH - SGK   3 21:00-22:00 1 SGK - VOLKAN SPOR
4 19:00-20:00 2 ADA SPOR - VERGİ DENETİM KURULU    4 19:00-20:00 2 DİRİLİŞ - BAY
5 20:00-21:00 2 ERMANHAN- HENDEK    5 20:00-21:00 2 AKYAZI SPOR - A.F.CEBESOY
6 21:00-22:00 2 A.F.CEBESOY - BALKAN İNŞAAT   6 21:00-22:00 2 BALKAN İNŞAAT - ADA SPOR
                 
07.11.2016   10.11.2016
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR   SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR
1 19:00-20:00 1 VERGİ DENETİM KURULU - HENDEK    1 19:00-20:00 1 BALKAN İNŞAAT - VERGİ DENETİM KURULU 
2 20:00-21:00 1 ERMANHAN - BALKAN İNŞAAT   2 20:00-21:00 1 AKYAZI SPOR - ERMANHAN
3 21:00-22:00 1 A.F.CEBESOY - DİRİLİŞ    3 21:00-22:00 1 DİRİLİŞ - ADA SPOR 
4 19:00-20:00 2 ADA SPOR - AKYAZI SPOR   4 19:00-20:00 2 HENDEK - VOLKAN SPOR 
5 20:00-21:00 2 BAY - SGK    5 20:00-21:00 2 SGK - A.F.CEBESOY
6 21:00-22:00 2 VOLKAN SPOR - MİHRİMAH   6 21:00-22:00 2 MİHRİMAH - BAY
                 
14.11.2016    
SIRA NO SAAT SAHA TAKIMLAR          
1 19:00-20:00 1 ERMANHAN - DİRİLİŞ           
2 20:00-21:00 1 ADA SPOR - SGK           
3 21:00-22:00 1 BAY - VOLKAN SPOR          
4 19:00-20:00 2 HENDEK - BALKAN İNŞAAT          
5 20:00-21:00 2 VERGİ DENETİM KURULU - AKYAZI SPOR          
6 21:00-22:00 2 A.F. CEBESOY - MİHRİMAH