Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Muhasebe ve Dış Ticaret Sertifika Eğitimleri 23.Nisan’ da başlıyor. Eğitimler internet üzerinden olacaktır, dolayısıyla çalışanlar için büyük bir imkan sunulmaktadır.

 

 

Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Dış Ticaret Sertifika Eğitimleri 23.Nisan’ da başlıyor. Eğitimler internet üzerinden olacaktır, dolayısıyla çalışanlar için büyük bir imkan sunulmaktadır.

Dış Ticaret Eğitimleri; İthalat Uzmanlığı Sertifika Programı, İhracat Uzmanlığı Sertifika Programı, Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı ve Lojistik Uzmanlığı Sertifika Programı olmak üzere 4 faklı programdan oluşmaktadır.

İletişim için : www.eakademi.sakarya.edu.tr

 

Sakarya Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Muhasebe ve Finansman Sertifika Eğitimleri 23 Nisan’ da başlıyor. Eğitimler internet üzerinden olacaktır, dolayısıyla çalışanlar için büyük bir imkan sunulmaktadır.
Muhasebe ve Finansman Eğitimleri; Maliyet Muhasebesi Sertifika Programı, Finansla Muhasebe Sertifika Programı ve İleri Derece Muhasebe Sertifika Programı olmak üzere 3 faklı programdan oluşmaktadır.
İletişim için : www.eakademi.sakarya.edu.tr