Sakarya American Academy'den Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası çalışan ve üyelerine, Genel İngilizce ve Çocuk İngilizcesi Programlarımızda %20'lik indirim kampanyası.

KIDS-JUNIOR-TEENS

AA Çocuk Kursları yeni öğretim teknikleri göz önünde bulundurularak planlanmış, öncelikle çocuklara İngilizce'yi sevdirmeyi ve konuşturmayı hedefleyen kurslardır. Tüm yeni öğrenciye kursa başlamadan önce bir seviye tespit sınavı verilir ve sonucuna göre öğrenci yerleştirilir. Kurs dönemi senelik 140 ders saatinden oluşmaktadır. Haftalık 4 saat ve bu derslere 2 saat Türk 2 saat yabancı öğretmen girmektedir. Başarı için derslere devam ve öğrenci motivasyonu şartttır; öğrencilerin eğlenerek ve yaparak öğrenmesi hedef alınmıştır.

 

GENEL İNGİLİZCE

American Academy'de Genel İngilizce Kursları Avrupa Ortak Öğrenme, Öğretme ve Değerlendirme yapısına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu çalışmanın amacı, farklı özellikler barındıran sistemlerin karşılaştırılarak, standart sınav ve testlerin kullanılmasıyla öğrencilere dil öğreniminde seviyelerin açık bir şekilde ifade edilmesidir. Hiç İngilizce bilmeyenlerden, ileri düzeyde çalışma yapmak isteyenlere kadar herkesi kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. A1 seviyesinden başlayıp C2 seviyesine kadar devam eder. Her dönem yeni kayıt olacak kursiyerler için verilen sınıflandırma sınavına göre kursiyerlerin seviyeleri belirlenerek kurlara kayıtları yapılır. 3 Ana seviye vardır. Her seviye toplam 192 ders saatinde tamamlanır.

 

 

Sakarya American Academy / Yabancı Dil Okulları-Yurtdışı Eğitim-Sınav 
(507)760-4843/ sakarya@americanacademy-tad.com

İletişim Office: (264)274-4054 / Fax: (264)274-4055 
Yenicami Mevkii Ziraat Bankası Üstü