2017 Yılı Nısbi Aidat 2. Taksit Ödemesi İçin Son Gün 31 Ekim 2017!

ODA MECLİSİ

 

 

AĞUSTOS 2016 ODA MECLİSİ HAZİRUNU

 


 


1 ERTUĞRUL KOCACIK YÖNETİM KURULU BAŞKANI
2 SELATTİN ÇAKIRSOY ÖNCEKİ DÖNEM ODA BAŞKANI
3 İMDAT  AKGÜNLER ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BŞK.
4 CAFER ŞEN ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BŞK.
5 ŞABAN KOLUDRA ÖNCEKİ DÖNEM MECLİS BŞK.
6 FİKRET DAYIOĞLU YÖNETİM KURULU BAŞK.YRD.
7 YILDIRAY YILMAZ ODA SEKRETERİ
8 ERDİNÇ ATALAY ODA SAYMAN
9 EROL KOCACIK ODA YÖN.KUR.ÜYE
10 RAMAZAN SARIOĞLU DENETLEME KURULU BAŞKANI
11 YAŞAR ÇALIŞIR DENETLEME KURULU ÜYESİ
12 MUSTAFA YILMAZ DENETLEME KURULU ÜYESİ
13 KAMURAN KÖSE DİSİPLİN KURULU BAŞK.
14 SUAT BİLGİÇ DİSİPLİN KURULU BAŞK.YRD.
15 ASLIHAN TOPALOĞLU DİSİPLİN KURULU RAPORTÖRÜ
16 METİN GÜNGÖR DİSİPLİN KURULU ÜYESİ
17 DOĞAN İLBAKAN DİSİPLİN KURULU ÜYESİ
18 İSMAİL ATEŞ TESMER BŞK.YRD.
19 ERSİN ELLİDOKUZ TESMER SEKRETER
20 YASEMİN AK TESMER SAYMAN
21 ÖMER FARUK ŞAHİN TESMER KOOR.ÜYE
22 CEMİL KOCACIK HRMK BAŞKAN
23 MEHMET  SARI HRMK BŞK.YRD.
24 AYŞE KAHRAMAN HRMK SEKRETER
25 SADETTİN AKGÖL HRMK ÜYE
26 BİRAN YASA HRMK ÜYE
27 FUAT  TOTRAKAN ETİK KOMİTESİ BAŞKAN
28 ERDAL SALMAN ETİK KOMİTESİ  ÜYE
29 BARIŞ ŞAHİN ETİK KOMİTESİ  UYE
30 ABDULLAH KARAMAN BİRLİK DELEGESİ
31 MUZAFFER BAŞER BİRLİK DELEGESİ
32 YILMAZ ŞAHİN BİRLİK DELEGESİ
33 SUAT ÇOKLUK BİRLİK DELEGESİ
34 SEFFA İNGENÇ BİRLİK DELEGESİ
35 RAHMİ ŞENGÜL BİRLİK DELEGESİ
36 İBRAHİM AYGÜN BİRLİK DELEGESİ
37 SELİM YANMAZ BİRLİK DELEGESİ
38 SEZAYİ ÖZDEMİR BİRLİK DELEGESİ
39 SERKAN TÜCCAR BİRLİK DELEGESİ
40 YALÇIN KAYIKÇI BİRLİK DELEGESİ
41 ERHAN SİLAHLI BİRLİK DELEGESİ
42 AHMET CEMAL VAR AKYAZI İLÇE TEM.
43 NİHAT KÖK AKYAZI İLÇE GÖREVLENDİRME
44 RAMAZAN  GÜNER AKYAZI İLÇE GÖREVLENDİRME
45 M.ZİYA  ŞENGÜL HENDEK İLÇE TEM..
46 HAMDİ  ÖZKILINÇ HENDEK İLÇE GÖREVLENDİRME
47 OĞUZ TUTKUN HENDEK İLÇE GÖREVLENDİRME
48 MEHMET  KÜÇÜKTEKİN KARASU İLÇE TEM.
49 TEMEL GÜNDOĞDU KARASU İLÇE GÖREVLENDİRME
50 FATİH KABALAK SAPANCA İLÇE TEM.
51 BELGİN ÖZKAN SAPANCA İLÇE GÖREVLENDİRME
52 AYFER  GÜNER MERT GEYVE İLÇE TEM.
53 BURHAN  KIR GEYVE İLÇE GÖREVLENDİRME
54 İLHAN ARSLAN PAMUKOVA TEM.
55 BİLAL ÇUHALILAR PAMUKOVA İLÇE GÖREVLENDİRME
56 BURHANETTİN HAZAR KAYNARCA TEM.
57 ŞENOL  MASACI GÖREVLENDİRME
58 MURAT TALAY GÖREVLENDİRME
59 BİLAL BEŞKARDEŞLER GÖREVLENDİRME
60 RAHMİ CANTİMUR GÖREVLENDİRME
61 APTULLAH ŞEN GÖREVLENDİRME
62 ENVER ÖZDEMİR GÖREVLENDİRME
63 AHMET BİNA GÖREVLENDİRME
64 SONER KOCATEPE GÖREVLENDİRME
65 MUSTAFA KESKİN GÖREVLENDİRME
66 ÜMİT KANTARCIOĞLU GÖREVLENDİRME
67 KADİR KINALI STAJ KOMİSYONU BŞK.
68 MUZAFFER  BOSNALI BASIN YAYIN KOM.BŞK.
69 ADEM GÜMÜŞEL MESLEKİ İÇİ  EĞİTİM KOM.BŞK.
70 İHSAN  ERKUL MESLEKTAŞLAR ARASI YRD.KOM.BŞK.
71 SEFER ALTINSOY MESLEKİ KARARLAR KOM.BŞK.
72 VEYSEL AYATA SPORTİF FAAL.KOM.BŞK.
73 AVNİ  PAMUK BAĞIMLI ÜYELER KOM.BŞK.
74 M.TURGAY ÇETİNER SEMPOZYUM FORUM KOM.BŞK.
75 M.SAMİ ÇAKAN VERGİ MEVZUATI KOM.BŞK.
76 HASAN SERTOK SOSYAL FAAL.KOM.BŞK.
77 CEVDET KENAN KARABULUT ÇALIŞMA VE SG MEVZUATI KOM.BŞK.
78 TUNCAY GAMSIZ MUH.DEN.VE STANDARTLAR. KOM.BŞK.